A MOL részvény árfolyama megmaradt a 3125-ös szint környékén. Hamarosan itt is döntenie kell, hogy tovább megy és utat enged a 3203 vagy 3281 elérhetőségének, vagy megtöri az emelkedő trendet.

A Richter árfolyama továbbra is inkább semleges. A 10 625 alatt megint a 10 000 környékén található olyan támasz, amely vételi hely lehet. A 10 625 lehet a vízválasztó a long és a short oldal között.

Az MTelekom árfolyama amíg az 1688-as szint felett tud maradni addig csak konszolidációnak tekinthető az oldalazás, amely magában hordoz további jelentős emelkedési lehetőséget. Az 1812 felett akár a 2000 szintek is a pakliban lehetnek. Döntési szituáció közeleg. 

Az Opus árfolyama még mindig az esések utáni korrekcióját tölti. Az emelkedés elérte a csökkenő trendet, de egyelőre arról lepattant. Jelenleg semleges, jelzésre érdemes várni. 


Pénzügy